Про компанію
Zeppelin Marine

Ми є частиною групи компаній Zeppelin, яка веде діяльність в 220 філіях по всьому світу зі штатом співробітників понад 10 000 і досягнутим обсягом продажів 3.27 млрд. EUR в 2020 фінансовому році, що стало найвищим показником за 70-річну історію.

Наша компанія є партнером всесвітньо-відомої корпорації Caterpillar, також ми постачаємо обладнання таких брендів як HamiltonJet та Optimarine.

Пропонуємо широку номенклатуру пропульсивних та допоміжних двигунів для яхт і комерційних суден, суднові допоміжні та аварійні дизельгенератори, пропульсивні комплекси, системи очистки баластових вод та інше обладнання. Надаємо найвищий рівень сервісного обслуговування та оригінальні запчастини.

220

філій по всьому світу

10 000+

співробітників

3.27 млрд

євро, оборот продажів в 2020 році

Ми - партнери наших клієнтів. для нас це означає:

Пропонувати широкий спектр продукції та послуг

Завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання

Надавати повну інформацію про економічну ефективність і технічні параметри придбаної техніки

Застосовувати індивідуальний підхід у вирішенні фінансових питань співпраці з кожним клієнтом

Сфера діяльності

Ми надаємо повне сприяння у вирішенні питань установки наших двигунів і їх інтеграцію в суднові системи будь-якої складності. Підбираємо необхідне додаткове обладнання, починаючи з замка запалювання і закінчуючи пропульсивним комплексом судна в цілому.

Весь процес попереднього проектування, проектування остаточного і будівництва, забезпечується з нашого боку, повною технічною документацією. Розробляємо і погоджуємо необхідні складальні креслення і схеми на базі технічної документації заводу виробника.

Надаємо замовнику як сертифікати на модельний ряд продукції так і схвалення конкретного виробу провідними морськими класифікаційними товариствами.

Виконуємо пуск і налагодження як наших моторів, так і всього додаткового обладнання поставленого нашою компанією. Після чого надаємо власнику гарантію на поставлене обладнання.

Проводимо сервісне обслуговування
та постачання запчастин.

Потрібна допомога? Наші спеціалісти проконсультують Вас!