Сервіс та запчастини
від Zeppelin Marine

Цеппелін Україна успішно працює на ринку України вже понад 20 років, що дозволило нам отримати великий досвід в області післяпродажного обслуговування, а також розвивати і вдосконалювати наші виробничі потужності та кваліфікацію персоналу. Ми ростемо та розвиваємося разом з Вами і для Вас. Zeppelin We Create Solutions

Гарантійна підтримка

Гарантія Caterpillar - це правове зобов'язання Caterpillar надавати клієнту за допомогою своїх дилерів захист матеріалів і якості виготовлення техніки / запасних частин протягом певного періоду часу або часу використання продукту. Гарантійним ремонтом називається процес відновлення працездатного стану продукту шляхом ремонту / заміни дефектних запасних частин.

Замовити послугу

Відповідальність сторін

Процес реалізації і використання продукції Caterpillar передбачає залучення трьох сторін: виробник, дилер, клієнт.

Відповідальність Caterpillar, як виробника

 • Надання підтримки за гарантійними зобов'язаннями
 • Ініціювання підвищення якості та надійності продукції

Відповідальність дилера

 • Продаж продукції в межах обмежень розрахункової потужності та передбачуваних призначень
 • Ознайомлення клієнта з правилами експлуатації та технічного обслуговування
 • Надсилати звіти Caterpillar про усунення несправностей або пошкоджень
 • Ведення гарантійних процесів і документації

Відповідальність клієнта

 • Належну експлуатацію продукції в межах обмежень розрахункової потужності та передбачуваних призначень
 • Своєчасне повідомлення дилера про проблему
 • Забезпечення доступу до техніки для проведення звичайного ремонту та ремонту за програмами удосконалення техніки
 • Заправку пального, мастила, регулювання, експлуатацію та техобслуговування згідно інструкцій дилера та відповідно до рекомендацій, визначених в інструкціях по експлуатації Caterpillar, в тому числі в інструкції з експлуатації та технічного обслуговування.

Сервісне обслуговування

Сервісна служба департаменту силових установок компанії "Цеппелін Україна" на протязі не одного десятка років має досвід установки та обслуговування обладнання на території України.

Наша головна мета: Забезпечення партнерів послугами найвищої якості, надання кваліфікованої та всеосяжної допомоги. Співпраця між клієнтами та нашою сервісною службою будується на основі тісних і взаємовигідних партнерських відносин, які на нашу думку є ключовими як на сьогоднішній день, так і в довгостроковій перспективі.

work

Переваги сервісного обслуговування
від Zeppelin Marine

01 / Багаторівнева підтримка

Використовуючи світові стандарти організації та якості сервісу Caterpillar, наша багаторівнева система підтримки дозволить вирішити будь-яке завдання в найкоротші терміни. Диспетчерська служба компанії працює в постійному режимі.

02 / Кваліфіковані фахівці

Наші фахівці регулярно проходять навчання та атестацію в провідних світових навчальних центрах Caterpillar.

03 / Мобільні бригади

Мобільні сервісні бригади базуються в усіх регіонах країни, що дозволяє нам оперативно та якісно вирішувати питання гарантійного та післягарантійного обслуговування.

04 / Сучасне обладнання

На сьогоднішній день ми оснащені найсучаснішим діагностичним обладнанням та інструментом, який дозволяє миттєво і точно визначити місця виникнення неполадок, запобігти збоям в роботі.

Сервісні контракти CVA

Компанія «Zeppelin Marine» пропонує Вам 3 типи сервісних контрактів Customer Value Agreement (CVA), які є спільним продуктом дилера та виробника!

Ваші переваги

 • Ефективне планування витрат на обслуговування енергетичного обладнання.
 • Досягнення оптимальної вартості кіловат-години.
 • Гарантія терміну повернення інвестицій в енергоцентр.
Замовити послугу
Залежно від типу обладнання CAT та Ваших цілей, ми пропонуємо роботу за наступними типами контрактів, при цьому їх вартість узгоджується один раз на строк до п'яти років.

Фіксована вартість ЗІП

 • Оригінальні запчастини для Вашого обладнання
 • 100% гарантія якості від виробника
 • Планування витрат по ЗІП на термін до 5 років
 • Консультативна підтримка Клієнта на протязі всього терміну дії Договору

Гарантована вартість мото-години

 • Преміальний Сервіс від Zeppelin Marine
 • Планування собівартості електроенергії та тепла
 • Технічна підтримка 24/7
 • Мінімальна кількість сервісного персонала з Вашої сторони

Гарантовані інвестиції

 • Фінансова відповідальність Zeppelin Marine за досягнення цільових показників
 • Забезпечення коефіцієнта технічної готовності обслуговування
 • Гарантія строку окупності обладнання
 • Мінімальная кількість сервісного персоналу з Вашої сторони
work

Запчастини та витратні матеріали

Завдяки добре налагодженій складській мережі ми здійснюємо продаж і постачання оригінальних запчастин Caterpillar для всього модельного ряду техніки Caterpillar. Всі запасні запчастини доставляються в потрібні місця в найкоротші терміни. Для здійснення цього, компанія «Цеппелін Україна» створила крім мережі продажу техніки, сервісні центри по всій Україні в великих містах. Працівники сервісних центрів завжди готові допомогти у виборі запчастин, а також нададуть всебічну допомогу клієнтам при замовленні.

Аналіз відпрацьованих
мастил (S•O•S)

В процесі експлуатації будь-якої техніки відбувається поступове зношування її вузлів та компонентів. Важливо заздалегідь передбачити проблеми і за допомогою превентивних дій не допустити виходу з ладу всієї машини чи одного з агрегатів, а також втрату робочого часу і витрати на дорогий ремонт.

У нас є рішення!
Відбір проб експлуатаційних рідин через рівні інтервали часу з їх подальшим аналізом, що допомагає заздалегідь виявити потенційні проблеми, тим самим знижуючи ризики, пов'язані з поламкою і простоєм техніки, і зменшуючи витрати на ремонт.

1
analyse

Відбір проб

2
analyse

Експертиза мастил

3
analyse

Звіт. Аналіз відхилень

4
analyse

Усунення неполадок

5
analyse

Зниження витрат

Клієнти даної послуги отримують доступ до системи управління результатами аналізу SOS.

Після виконання аналізу, результати автоматично додаються на портал, відправляється e-mail повідомлення і, за необхідності, SMS повідомлення.

Схема роботи

01 / Залишаєте заявку

02 / Отримуєте рахунок та інструкції

03 / Сплачуєте рахунок

04 / Відправляєте проби

05 / Отримуєте результати

Cat® Marine Asset Intelligence

Програмне забезпечення Cat® Asset Intelligence забезпечує професійний, автоматизований системний аналіз на основі оцінки даних майже 40 мільйонів годин морського суднового двигуна.

Поряд з аналізом та порадами щодо роботи двигунів, система також надає своїм користувачам ще більш гнучкі функції, такі як стан двигуна, витрата пального, робота та безпека.

Застосування MAI охоплює широкий спектр, оскільки дозволяє контролювати як дизельні двигуни Cat®, так й інші деталі та системи.

work

Модулі Cat® Marine Asset Intelligence

Vessel Edition (VE)

Бортовий модуль, який підключається до відповідних бортових пристроїв та датчиків, аналізуючи дані в реальному часі. Екіпаж корабля отримує достовірні дані про стан машин у будь-який час. Всі дані також можуть бути зібрані та надіслані на сушу.

Shore Edition (SE)

Наземний модуль, який забезпечує оцінку та аналіз для оптимізованої експлуатації та обслуговування керівникам автопарку та експертам з обслуговування.

Fleet Advisor

Також надає аналізи та поради спеціалізованого експерта. Це підтримує замовника у сферах оптимізації / ефективності витрат, безпеки людей та машин для скорочення простоїв. Радник флоту надає технічну та комерційну підтримку на постійній основі, залежно від необхідного обсягу.

Потрібна допомога? Наші спеціалісти проконсультують Вас!